Zadaszenie SANTORINI

ZADASZENIE SANTORINI

ZADASZENIE SANTORINI

Niezwykle urokliwe zadaszenie Santorini zachwyca swoją formą i funkcjonalnością. To najniższy produkt w ofercie. Dzięki niewielkiej bryle zadaszenie nie góruje nad pozostałymi elementami ogrodu. Wręcz przeciwnie, jest minimalistyczne, więc nie będzie miało negatywnego wpływu na harmonię całości kompozycji terenu. Oczywiście oprócz pięknego wyglądu można wymienić jeszcze wiele innych zalet zadaszenia, związanych z praktycznymi aspektami jego użytkowania. Eleganckie Santorini będzie doskonale spełniać swoje zadanie, do którego zostało stworzone. Jego rolą jest bowiem ochrona wody w basenie przed zanieczyszczeniami, utratą  temperatury, jak również nieprzewidywalnymi czynnikami pogodowymi.

O użyteczności i wysokiej jakości zadaszenia decyduje przede wszystkim wypełnienie wykonane z poliwęglanu, czyli tworzywa, które sprawdza się do takich zastosowań zdecydowanie lepiej niż jakikolwiek inny materiał. Ponadto cechuje się ogromną wytrzymałością na wiele szkodliwych czynników. Zaliczyć do nich można silną chemię basenową, ostre promieniowanie słoneczne czy też uderzenia mechaniczne. Santorini to produkt z wygodą użytkowania, ale także z niepowtarzalnym designem. Każdy, kto marzy o tym, by sezon kąpielowy trwał o wiele dłużej, z pewnością będzie zadowolony z szeregu zalet, które posiada Santorini. Klientom poszukującym rozwiązania dyskretnego, nowoczesnego, a zarazem najwyższej jakości, można bez wahania polecić Santorini, zarówno do ogrodów niewielkich, jak i tych o większej powierzchni.

1

Profil Aluminiowy

Profil aluminiowy w dowolnym kolorze z palety RAL .

2

Blokady antywiatrowe

Ryglowane blokady antywiatrowe.

3

Drzwi przesuwne

Drzwi z lekkim przesuwem.

4

Poliwęglan

Poliwęglan z obustronnym filtrem UV (lity 4mm lub komorowy-plaster miodu 10mm).

Bez nazwy-1

Szyna jezdna

Anodowane szyny jazdne z możliwością przedłużenia.

6

Uszczelka

Uszczelka polimerowa EPDM z właściwościami do odwracalnej deformacji pod wpływem działania sił mechanicznych.

Drzwi przesuwne 1 of 4 Profil Aluminiowy 2 of 4 Szyna jezdna 3 of 4 Poliwęglan lity 4 of 4

Chcesz uzgodnić warunki transportu?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy udzielą wyczerpującej informacji.

PALETA RAL

Zadaszenie wykonamy w dowolnym kolorze palety RAL

Niniejszym oświadczam, że korzystając z usług System Covers Dominik Kamiński, akceptuję treść regulaminu znajdującego się pod tym adresem: www.systemcovers.pl/regulamin/ oraz Wykorzystujemy pliki cookies
Jak używamy Ciasteczek
O ciasteczkach
ZGODA