Zadaszenie DOMINICANA

ZADASZENIE DOMINICANA

ZADASZENIE DOMINICANA

Zadaszenia basenowe są coraz bardziej popularnym rozwiązaniem wśród właścicieli prywatnych basenów. Jeśli szukasz produktu, który pozwoli na wydłużenie sezonu kąpielowego i zapewni ochronę Twojego basenu przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, zwróć uwagę na zadaszenie basenowe Dominicana.

Dominicana to produkt, który łączy w sobie funkcjonalność, estetykę oraz trwałość. Zgrabna, smukła linia i dyskretny design pozwalają na idealne wkomponowanie zadaszenia w przestrzeń każdego ogrodu. Konstrukcja zbudowana z profili aluminiowych i poliwęglanowych modułów zapewnia wysoką jakość wykonania oraz odporność na uszkodzenia i warunki atmosferyczne.

Zadaszenie basenowe Dominicana to także gwarancja bezpieczeństwa Twoich dzieci, które mogą swobodnie bawić się w pobliżu basenu, chronione przed niebezpieczeństwem związanym z wodą. Konstrukcja opiera się na delikatnych łukach podtrzymujących niskie ścianki boczne, co pozwala na idealne wykorzystanie przestrzeni wokół basenu.

 

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz dbałości o detale, zadaszenie basenowe Dominicana będzie piękną i funkcjonalną ozdobą Twojego ogrodu przez wiele lat. Jest to produkt dedykowany szczególnie do małych i średnich ogrodów, ale sprawdzi się także na większych powierzchniach.

Wydłużenie sezonu kąpielowego, ochrona przed zabrudzeniem, bezpieczeństwo dla dzieci oraz estetyczne wkomponowanie zadaszenia w przestrzeń ogrodu to tylko niektóre z korzyści wynikających z zastosowania zadaszenia basenowego Dominicana. Jeśli szukasz wysokiej jakości i luksusowego produktu, który spełni Twoje oczekiwania, zwróć uwagę na zadaszenie basenowe Dominicana.

1

Profil Aluminiowy

Profil aluminiowy w dowolnym kolorze z palety RAL .

2

Blokady antywiatrowe

Ryglowane blokady antywiatrowe.

3

Drzwi przesuwne

Drzwi z lekkim przesuwem.

4

Poliwęglan

Poliwęglan z obustronnym filtrem UV (lity 4mm lub komorowy-plaster miodu 10mm).

Bez nazwy-1

Szyna jezdna

Anodowane szyny jazdne z możliwością przedłużenia.

6

Uszczelka

Uszczelka polimerowa EPDM z właściwościami do odwracalnej deformacji pod wpływem działania sił mechanicznych.

20200914_140612
Drzwi przesuwne 1 of 4 Profil Aluminiowy 2 of 4 Szyna jezdna 3 of 4 Poliwęglan lity 4 of 4

Chcesz uzgodnić warunki transportu?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy udzielą wyczerpującej informacji.

PALETA RAL

Zadaszenie wykonamy w dowolnym kolorze palety RAL

Niniejszym oświadczam, że korzystając z usług System Covers Dominik Kamiński, akceptuję treść regulaminu znajdującego się pod tym adresem: www.systemcovers.pl/regulamin/ oraz Wykorzystujemy pliki cookies
Jak używamy Ciasteczek
O ciasteczkach
ZGODA