Zadaszenie KRETA

ZADASZENIE KRETA

Jesteśmy w trakcie przygotowania galerii zadaszenia Kreta

galeria_prace

ZADASZENIE KRETA

Zadaszenie Kreta to produkt okazały i wyróżniający się wśród architektury ogrodu. Dzięki swojej klasycznej formie będzie się więc idealnie wpisywał w duży ogród, w którym można wydzielić strefę relaksu kąpielowego. Rzucającą się w oczy cechą zadaszenia jest wysokość umożliwiająca bezproblemowe poruszanie się pod nim. Jeżeli zdecydujesz się na Kretę, zyskasz możliwość komfortowego korzystania z basenu znacznie dłużej niż trwa sezon letni. Dzięki temu zadaszeniu woda jest chroniona zarówno przed wychładzaniem się, jak i przed zanieczyszczeniami. Przed kąpielą nie trzeba więc poświęcać czasu na odławianie opadłych liści czy innych elementów pływających w basenie. Ponadto zamknięte zadaszenie basenowe to doskonała ochrona basenu przed dziećmi.

Zadaszenie to cechuje się bardzo wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy detal wykończenia. Jeżeli poszukujesz produktu, który będzie naprawdę trwały i długowieczny, postaw na Kretę. Pomiędzy mocnymi profilami aluminiowymi umieszczono odpowiedniej grubości poliwęglan. Tworzywo to jest niezwykle odporne na wszelkie formy uszkodzeń, czy to mechaniczne, chemiczne czy też spowodowane przez ostre promieniowanie słoneczne. Zastosowanie poliwęglanu litego o grubości 4mm  sprawia, że walory estetyczne zadaszenia są niezwykle uwydatnione, bowiem materiał jest przejrzysty. Spędzając czas w wodzie można obserwować otoczenie czy też zmieniające się warunki pogodowe. Sprzyja temu również panoramiczna konstrukcja zadaszenia. Wybierz najwyższą jakość wykonania oraz estetyki i postaw na zadaszenie basenowe Kreta.

1

Profil Aluminiowy

Profil aluminiowy w dowolnym kolorze z palety RAL .

2

Blokady antywiatrowe

Ryglowane blokady antywiatrowe.

3

Drzwi przesuwne

Drzwi z lekkim przesuwem.

4

Poliwęglan

Poliwęglan z obustronnym filtrem UV (lity 4mm lub komorowy-plaster miodu 10mm).

Bez nazwy-1

Szyna jezdna

Anodowane szyny jazdne z możliwością przedłużenia.

6

Uszczelka

Uszczelka polimerowa EPDM z właściwościami do odwracalnej deformacji pod wpływem działania sił mechanicznych.

MALTA
Drzwi przesuwne 1 of 4 Profil Aluminiowy 2 of 4 Szyna jezdna 3 of 4 Poliwęglan lity 4 of 4

Chcesz uzgodnić warunki transportu?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy udzielą wyczerpującej informacji.

PALETA RAL

Zadaszenie wykonamy w dowolnym kolorze palety RAL

Niniejszym oświadczam, że korzystając z usług System Covers Dominik Kamiński, akceptuję treść regulaminu znajdującego się pod tym adresem: www.systemcovers.pl/regulamin/ oraz Wykorzystujemy pliki cookies
Jak używamy Ciasteczek
O ciasteczkach
ZGODA